Search

%100 Kalite Garantisi

Antibodies.com Türkiye resmi yetkili distribütörü olarak, firmamızdan temin edilen Antibodies.com ürünlerinin her biri İçin %100 kalite garantisi veriyoruz!

İhtiyaca göre spesifik ve uygun ürünlerle çalışmanın sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle tüm ürünlerin birden fazla araştırma uygulamasında ve birden fazla türden elde edilen numunelerle doğrulandığından emin olmak için çok sıkı bir şekilde çalışmalar yapılmaktadır. Ayrıca en mükemmel şekilde müşteri hizmeti ve teknik destek sağlamaya özen gösteriyoruz.

Nasıl talepte bulunulur?

Bir ürün, prospektüsünde belirtilen performansı gösteremezse, lütfen bizimle iletişime geçin. Deneysel yönteminizi inceleyeceğiz ve (varsa) size birkaç basit sorun giderme adımı sunarak size yardımcı olacağız. Sorununuz çözülmezse, üründen kaynaklı sorunlar için, Antibodies firmasının da konuyu inceleyerek garanti şartlarının oluştuğunu onaylamasının ardından, garanti kapsamında size bedelsiz ürün temin edeceğiz veya isterseniz bunun yerine, sorunlu ürünü bize iade ederek ürünün ederi kadar kredi notu alabilirsiniz (kredi notu ile bir sonraki satın alımlarınızda, kredi notu tutarı kadar indirim talep edebilirsiniz)

Hüküm ve Koşullar
  • Garanti, teslim tarihinden itibaren 12 ay geçerlidir.
  • Garanti, yalnızca ürünler prospektüslerinde belirtildiği şekilde saklandığında geçerlidir.
  • Garanti, ürünlerin test edilen türlerden elde edilen numuneler üzerinde kullanılması durumunda geçerlidir.
  • Garanti, ürünlerin onaylanmış uygulamalarda (analizlerde) kullanılması durumunda geçerlidir.
  • Nadir durumlarda, ürünün mevcut olup olmaması ürün değiştirmeyi kısıtlayabilir. Bu tarz durumlarda, mümkünse bir alternatif sunulacaktır.
  • Garanti, Deneme Boyutundaki antikorlar için geçerli değildir.
  • Bu garanti, bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir ve yalnızca son kullanıcılar için geçerlidir.